Haber

Tayfun Canlı, Edirne muhtarlarını ağırladı!

Edremit Belediyesi, ilçede Edirneli Mahalle Muhtarlarını ağırladı. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kente gelen muhtarları, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı ve Edremit Muhtarlar Derneği Lideri Hayati Uysal karşıladı.

Edirne Merkez Mahalle Muhtarları, Edirne Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler kapsamında Edremit’i ziyaret etti. Konukevinin ev sahipliğinde Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı ve Edremit Muhtarları Derneği Lideri Hayati Uysal ev sahipliği yaptı.

 

ANTİK KENTTEN KUVAYI ULUSALA ŞEHRİNE!

Edremit Lider Vekili Tayfun Can, Edirne’den gelen konukları Edremit’te ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek; “Demokrasinin temel taşı olan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladığımızın ertesi günü, Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti Edirne’den 24 mahalle muhtarını ağırlamanın onur ve mutluluğunu yaşadık. Edremit, Kuvvayi Milliye’de. Yerel yönetimlerin temel taşı olan değerli muhtarlarımız ve değerli misafirlerimizle bir araya gelerek güzel bir gün geçirdik. “Ziyaretlerinden dolayı Edirneli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” söz konusu.

 

BÖYLE GENÇ BİR YÖNETİCİYİ GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYDUK!

Edirne Muhtarları Derneği Başkanı İrfan Tasmalı, Edirne Belediyesi Özel Sekreteri Hakim Ilgın ve beraberindeki mahalle muhtarları, Canlı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a hediyelerini takdim etti. Edirne Muhtarlar Derneği Lideri Tasmalı, şunları söyledi: “Böyle genç bir yöneticiyi görmek bizi çok mutlu etti. Tayfun Başkanımıza ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Başarılarının devamını diliyoruz dedi.

Belediye ziyaretinin ardından Edirneli muhtarlar, Edremitli meslektaşlarıyla birlikte kentin tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu