Haber

Bakan Nebati Togg ile trafiğe çıkmak: Anlatılmaz yaşanır

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a teslim edildikten sonra Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev’e de teslim edildi.

Devlet Malzeme Ofisi de Togg’dan alım garantisi verdi ve bakanlıklar için Togg alımları yaptı.

İlk olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın üzerinde 0015 plakasıyla görülen Togg, daha sonra Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin kullandığı görüldü.

Bakan Nebati Togg ile İstanbul’da Avrupa’dan Anadolu Yakası’na geçerken trafikte de dikkatleri üzerine çekti. Vatandaşlar, trafikte ilk kez gördükleri Togg’a hayranlıkla baktı.

Bakan Nebati, “Hepimizin ortak gururu, yerli ve milli Togg aracımızı bugün teslim alarak büyük bir heyecan ve keyifle trafikte ilk sürüşümü gerçekleştirdim. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her şeyi hayata geçirmeye devam edeceğiz.” Türk Yüzyılını milletimizle yan yana inşa ederken birer birer insanımızın hayallerini kuruyoruz.” dedi.

Nebati, “Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu süper akıllı cihazın üretiminde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

mutajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu