Haber

Yenişehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vatandaşların güvenli ve konforlu ulaşımını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Mersin Yenişehir Belediyesi, ilçe genelinde eş zamanlı olarak yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hem kırsal hem de merkez mahallelerde yol ve kaldırım imalat ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yeni açılan yollarda da asfaltlama çalışması yapan Yenişehir Belediyesi, ilçenin ulaşım altyapısını güçlendirmek için değerli adımlar atıyor.

Modern ve aslına uygun yolların yanı sıra kaldırımlar da yayaların güvenliğini sağlayacak şekilde özenle düzenlendi. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, şunları söyledi: Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışarak yol yapım ve onarım çalışmalarını hızlı ve aktif bir şekilde gerçekleştiriyor. Planlanan yolları zamanında tamamlayarak vatandaşların günlük hayatını en az etkileyecek şekilde çalışıyoruz. Halkımızın günlük hayatını kolaylaştırmak ve şehrimizin daha çağdaş bir görünüme kavuşması için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Yol ve kaldırım düzenlemelerimizi trafik güvenliğini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz.”söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu