Ekonomi

Togg’a ‘Çalışmak İçin Harika Yer’ sertifikası

İSTANBUL (İGFA) –İnsan ve inanç odaklı inşa ettiği başarılı kurum kültürünü 2021 yılında aldığı Great Place to Work sertifikası ile kanıtlayan Togg, yaptığı değerlendirme ile aynı sertifikayı üst üste ikinci kez almaya hak kazandı. Togg, Trugo ve Siro çalışanları arasında GPTW Enstitüsü tarafından.

Enstitü tarafından gerçekleştirilen ‘Çalışan Deneyimi Araştırması’nda Togg, Trugo ve Siro ekiplerinin kurum kültürü açısından ortak noktaları, ekiplerin şirketleri için duydukları gurur ve grup ruhu oldu.

Kurum kültürü konusunda uluslararası bir otorite olan ve 5 kıtada 60’tan fazla ülkede araştırma yapan Great Place to Work Enstitüsü, çalışan deneyimi araştırmalarında güvenilirlik, saygı, adalet, personel ruhu ve gururu ana kriterler olarak alıyor.

Bu bahislerin etrafındaki ortak sonuç, şirkette çalışanların inançlarını ve memnuniyetlerini ölçen ‘güven endeksi’ sonuçlarını belirliyor. Dünya çapında 100 milyondan fazla çalışan bağlılığı anketinden derlenen verilerle desteklenen çalışma, Togg’un yüksek inanç kültürüne sahip bir iş yeri olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu