Ekonomi

JIADE Limited İlk Halka Arz Fiyatını İki Milyon Hisse İçin 4 Dolar Olarak Belirledi

Yetişkin eğitimi kurumlarına her şeyi kapsayan eğitim destek hizmetleri sunmaya odaklanan JIADE LIMITED (JDZG), bugün her bir adi hisse için 4,00 ABD Doları fiyatla 2.000.000 adi hisseden oluşan halka ilk hisse satışının (“Arz”) maliyet ayrıntılarını açıkladı. Adi hisseler Nasdaq Sermaye Piyasasına kote olmak için onay aldı ve 15 Mayıs 2024 tarihinde “JDZG” hisse senedi sembolü altında işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Firma, sigortacılar için komisyonlar ve diğer ilgili maliyetler çıkarılmadan önce, Arzdan toplam 8 milyon ABD Doları brüt gelir elde etmeyi öngörmektedir. Ayrıca firma, sigortacılara 60 gün süreyle geçerli olmak üzere, Arz için belirlenen fiyattan, sigortacı komisyonları düşüldükten sonra 300.000 adi hisse daha satın alma opsiyonu vermiştir. Arzın tamamlanmasının 17 Mayıs 2024 tarihinde veya civarında gerçekleşmesi öngörülmekte olup, ön koşul kapanışa ilişkin mutat koşulların yerine getirilmesidir.

Arzdan elde edilen fonlar esas olarak satış ve operasyonel ekiplerin büyütülmesi, pazarlama girişimlerinin güçlendirilmesi, Çin Halk Cumhuriyeti hükümeti tarafından onaylanan mesleki eğitim ve öğretim kurumlarının satın alınması ve 8 ila 10 test merkezinin oluşturulması için tahsis edilecektir. Ayrıca, teknolojik araştırma ve geliştirmeye yatırım yapılacak ve fonlar işletme sermayesi ve diğer genel iş ihtiyaçları için kullanılacaktır.

Arz garantili olarak gerçekleşmektedir. WestPark Capital, Inc. Arz’ın defterinden sorumlu ana yöneticidir. Webull Financial LLC eş yönetici olarak hizmet vermektedir. Hunter Taubman Fischer & Li LLC, firmanın ABD menkul kıymetleri için hukuk danışmanıdır ve MagStone Law, LLP, WestPark Capital, Inc. şirketine Arz ile ilgili hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş ve çevrilmiştir ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için Hüküm ve Koşullarımıza bakınız.

3. parti reklam. Investing.com’un sunduğu veya önerdiği bir teklif değildir. Feragat detaylarına buradan bakın veya reklamları kaldırın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu