Ekonomi

Eskisehir Sanayi Odasının Geleneksel Aile Şenliği Kahvaltısı

Eskişehir Sanayi Odası’nın geleneksel ‘Aile Şenliği Kahvaltısı’ yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi.

Eskişehir Sanayi Odası üyelerinin ve ailelerinin katıldığı festival, sohbet ve buluşma ortamı sağlamak amacıyla ESO Hizmet Binası bahçesinde gerçekleştirildi. Eskişehir Sanayi Odası’nın bu yıl üçüncüsü düzenlediği ‘Aile Şenliği Kahvaltısı’na 1200’ü aşkın kişi katıldı. Eskişehirli üreticiler de zorlu üretim günleri arasında stres atma fırsatı buldu.

“Biz büyük bir aileyiz

Etkinlikte konuşan ev sahibi ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bugün burada çok güzel bir birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Özellikle ailelerimizin bir arada olmasına, paylaşımcı olmasına çok önem veriyoruz. Hepimiz büyük bir aileyiz. Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz aslında 5’incisi olacaktı ama o günleri hep birlikte, özveriyle, üretme gücüyle atlattık. Herkese tekrar teşekkür ediyoruz. Bir şey daha söylemek istiyorum. Burada ekim ayı sonuna doğru Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarımız için seçimler yapılacak. Bu nedenle ailelerimizi ve gençlerimizi bu tür keyifli organizasyonlarda yer almaya çağırıyorum. “Hem kadın girişimcilere hem de genç girişimcilere sesleniyorum, Gelin, Sanayi Odası’na ve bu kurullara kayıt olun” dedi.

“Sizin başarınız ülkemizin başarısıdır”

Açılışta konuşan Eskişehir Vali Yardımcısı Salih Altun, konuşmasında klasisizme yol açan faaliyetin çok değerli olduğunu belirterek, “Tüm ekonomik sorunların çözümünün arkasında üretim vardır. Bütün ülkeler üretimi artırmaya çalışır. Bu üretim, hem mal üretimi, hizmet üretimi, inovasyon ve yepyeni buluşlar ve fikirler.” “Sizler sadece Eskişehir için değil, ülkemiz ekonomisinin kalkınması için de canla başla çalışan sanayicilerimiz ve onların ailelerisiniz. Hepinize başarılar diliyorum. Başarılarınız ülkemizin başarısıdır” dedi.

“Daha da iyi olacak”

Etkinliğin açılışında konuşan ESO Meclis Lideri Süha Özbay, “Geleneksel kahvaltı festivali her yıl daha da ileri giderek daha profesyonel hale geliyor. Gelecek yıl daha iyi olacağına inanıyorum. Katılımınız için teşekkür ederim, iyi eğlenceler.”

“Birlik ve beraberlik masası”

Açılışta konuşan Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Lideri Ender Küpeli, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Eskişehir Sanayi Odası aile festivalinin oldukça sıra dışı bir görünüme sahip olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Bu yıl özellikle geçen yıla oranla daha profesyonelce yapıldı. Değerli liderimizi bundan dolayı tebrik ediyorum. Evet yarın milyonlarca gencimiz okula başlayacak. Bugünden itibaren hepsine başarılar diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılı nedeniyle bu yıl farklı etkinlikler düzenleyeceğiz. Bundan büyük gurur duyuyorum. Önümüzdeki günlerde duyuracağız. “Sizleri etkinliklerimize katılmaya davet ediyorum. Allah eksiklerinizi esirgemesin. Birlik ve beraberlik olunca ne güzel resimler ortaya çıkıyor. Bugün bunu gördük.” – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu