Haber

Dilan Polat’ın Kayınpederinin Villasına Baskın: Bahçesi Kazıldı, Belgeleri Arandı

Dilan Polat olayında sükunet yok. Kanal D’nin özel haberine göre, Dilan Polat’ın kayınpederi Sezgin Polat’ın villasına yapılan baskında kaçırıldığı iddia edilen belgeler arandı.

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı yaptığı iddia edilen ve mal varlıklarına el konulan Dilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı.

Kanal D’nin özel haberine göre, sabah saatlerinde soruşturma savcısına Polat ailesinin şirketlerinde arama yapılacağına dair ihbarda bulunuldu. Polat çiftinin şirketlerden bazı belgeleri kaçırdığı iddia edildi.

Muhbirin belgelerin alındığı adresi vermesinin ardından ortalık karıştı. O adresin Dilan Polat’ın kayınpederinin yaşadığı villa olduğu öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri harekete geçerek villanın bahçesini kazmaya ve yer altında belge aramaya başladı.

Savcının talimat vermesinin ardından polis, Dilan Polat’ın kayınpederinin yaşadığı villaya gitti. Villanın Sancaktepe’de bir sitede yer aldığı öğrenildi.

Arama kararını gösteren ekipler, Sezgin Polat’ın villasına girdi. Polis önce evde arama yaptı ancak herhangi bir delil bulunamadı.

Bu kez de savcının izniyle ekipler, kaçak olduğu iddia edilen belgeleri bulmak için villanın bahçesinde kazı çalışması başlattı. Ancak polis hiçbir bulgu bulamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu