Haber

Çocuğun cinsel organını kopardı: 111 yıla kadar hapis isteniyor

Ankara Sincan’da 10 Ağustos 2023’te yaşları 8 ile 10 arasında değişen dört erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunmaya teşebbüs eden ve çocuklardan birinin cinsel organını ısırarak koparan 43 yaşındaki Cihan Demirci için istenen cezaya karar verildi. Demirci isimli adam için 111 yıla kadar hapis cezası istendi.

Hürriyet’ten Mesut Hasan Benli’nin haberine göre,Yaşları 8 ile 10 arasında değişen dört erkek çocuk sokakta oynuyordu.

Aynı mahallede yaşayan Cihan Demirci (43) isimli çocukların yanına gelerek, “Beni bodruma indirin, yardım edin” diyerek yardım istedi. Bunun üzerine çocuklar Demirci’nin kömür ambarına inmesine yardım ettiler. Ancak demirci kömür ambarına indikten sonra kapıyı kapatıp çocuklara saldırdı.

Çocuklar kömürlükten kaçmaya çalıştı ancak 8 yaşındaki HA kaçmaya çalışırken demirlere sıkıştı. Demirci küçük çocuğun cinsel organını ısırdı. Soruşturma kapsamında şüpheli Demirci tutuklanarak 111 yıla kadar hapis cezası istendi.

Soruşturma kapsamında ifadeleri alınan mağdur çocuklardan AK, şunları söyledi: “9 yaşındayım. Sokakta oynarken o adam bizi aradı ve ‘Beni indirin, size lolipop vereceğim’ dedi. İndirdik. HA’nın elinden tuttu ve onu bodruma çekti. HA kaçmaya çalıştı, ayağı demire sıkıştı, adam HA’yı ayağından yakaladı, çekti, penisinden ısırdı, biz de koşup annesine haber verdik. “HA çığlık atarak dışarı çıktı, polis geldi” dedi. Diğer çocuk mağdurlar da benzer açıklamalarda bulundu.

Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı, olayla ilgili başlattığı soruşturmayı tamamlayarak, şüpheli Demirci hakkında Ankara Batı 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde “basit cinsel istismar, nitelikli yaralama, hürriyetten yoksun bırakma” suçlarından 111 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. nitelikli bir kişinin”.

Mahkeme tarafından kabul edilen iddianamede, küçük çocuğun maruz kaldığı eylem nedeniyle hayatını tehlikeye atacak şekilde yaralandığı ve tıbbi müdahaleyle kolaylıkla rahatlatılamayacağının belirlendiği belirtildi.

İddianamede, “Tam ceza ehliyetine sahip olduğu belirlenen şüphelinin, kendisine isnat edilen suçları açıklandığı şekilde işlediği anlaşılmıştır” denildi. (KAYNAK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu