Haber

Akşener ve Kılıçdaroğlu’nun ‘masaya dönüş’ görüşmesinin yapılacağı yer belli oldu

Millet İttifakı’ndaki ayrılığın çözüldüğü nokta JW Marriott Otelbelirlendi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Çukurambar’daki Marriott’ta bir araya geldiği öğrenildi. Siyasi tarihe geçen kirli” Güneş Moteli Akıllara toplantıyı getiren görüşmenin 45 dakika sürdüğü belirlendi. Basın ve kamuoyuna bilgi verilmeden yapılan gizli görüşmenin ardından Akşener’in 6’lı masaya dönme kararı aldığı belirtildi.

Bülent Erandaç, Yeniasır gazetesindeki köşesindeSüreci şöyle yazdı:

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen miting öncesinde bir araya gelerek koltuk anlaşması yaptığı Ankara’daki JW Marriott Oteli, 1927 yılında JW Marriott Oteli tarafından inşa edildi. Willard Marriottve onun eşi Alice Marriotttarafından kurulmuştur. Şirketin Türkiye dahil 127 ülkede 6.500’den fazla tesisi bulunmaktadır.

GÜNEŞ MOTEL KRALLIĞI YİNE ACENTEDE

Marriott Hotel’deki bu kirli pazarlık bana 1977 Sun Motel olayını hatırlattı. Güneş Motel’de dönemin CHP Genel Başkanı Bülent Ecevit, Adalet Partisi’nden bir küme milletvekilini istifaya ikna etti ve onların desteğiyle hükümeti kurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu