Haber

Akdeniz Belediyeler Birliği üye sayısını iki kattan fazla artırdı

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin (AKBB) 2023 yılındaki son meclis toplantısında konuşan Kepez Belediyesi ve AKBB Başkanı Hakan Tütüncü, 10 yıllık süreçte üye sayısını 40’tan iki katına çıkaran Akdeniz Belediyeler Birliği’nin, yerel yönetimler açısından değerli bir güçtür.

Akdeniz Belediyeler Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı Lider Hakan Tütüncü başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis Toplantısında; Toplantıda 2024 yılı ve önümüzdeki 2 yılın bütçesi ile standart ekipler karşılığında sözleşmeli işçi çalıştırılmasına ilişkin gündem maddeleri görüşüldü. Akdeniz Belediyeler Birliği’nin 2023 yılındaki son meclis toplantısında konuşan Kepez Belediyesi ve AKBB Başkanı Hakan Tütüncü, birlik meclisinin 2023 yılındaki son toplantısının çok özel bir yönü ve yönü olduğunu söyledi.

“Üye sayımızı 40’tan iki katına çıkardık”

Başkan Tütüncü, “10 yıllık keyifli bir yolculuğun artık son buluşmasına geldik. Çağın buluşması. Kiminizle 10 yıl boyunca, kiminizle birlikte bu yolculuğu 10 yıl boyunca yürüttük. Son 5 yılda çok değerli ve keyifli bir işe imza attık. 10 yıllık süreçte Belediyeler Birliği’nin 40 üyesi var. Üye sayısını iki katından fazla artırdık. Akdeniz Belediyeler Birliği, Türkiye’de değerli bir güç haline geldi. Millete hizmet etmek, millete hizmet yolunda yürümek, gece gündüz çalışmak meşakkatli bir iştir. Ancak günün sonunda kazanılan başarılarla bu yolculuk son derece onurludur, “Erdemli ve onurlu bir yolculuktur” seyahat. Bütün arkadaşlarımızın bu 10 yıldaki performansını tebrik ediyor, tebrik ediyorum. Birlikte keyifli bir 10 yıl geçirdik” dedi. – ANTALYA

habersarayonu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu